Vyhľadávanie
0915 841 792

Hotel Veľká Fatra ***

Kúpele Turčianske Teplice
od
Hotel Veľká Fatra **** - Turčianske Teplice - exteriér - aquapark
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Kúpele nemusia byť len pre chorých. Môžu byť veľmi pekným miestom pre rodinnú dovolenku. Pozývame Vás do komplexu Turčianskych Teplíc a uvidíte sami, že neoľutujete. Hotel Veľká Fatra *** Vás prekvapí komplexným vybavením izieb a bohatou ponukou poskytovaných služieb.

Charakteristika

Hotel vyššej kategórie priamo v areáli Turčianskych kúpeľov s prepojením na aquapark v Turčianskych Tepliciach. V budove sa nachádza termálny bazén, ambulancie lekárov a kompletná balneoterapeutická prevádzka. Hotel sa skladá z pôvodnej 3-hviezdičkovej ubytovacej časti, ktorá bola zrekonštuovaná v roku 2005 a z novej 4-hviezdičkovej ubytovacej časti, ktorá je od roku 2010 novo postavená.

Poloha

Hotel leží priamo v kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice

Kúpele

Teplota termálnej vody turčianskych prameňov sa pohybuje od 38 °C do 47 °C.
Sírany, hydrouhličitany, vápnik, horčík, železo a ďalšie prvky pôsobia liečivo na množstvo chorôb. Pre vysoký obsah vápnika, horčíka a fluóru je turčianska minerálna voda výborná aj na pitné kúry.
Bohato mineralizovaná termálna voda Kúpeľov Turčianske Teplice má dokázateľne liečivé účinky na: onkologické choroby, choroby pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, detská gynekológia a choroby tráviaceho ústrojenstva.

Ubytovanie

Hotel je po celkovej rekonštrukcii a modernizácii. K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby, ako i apartmány pre náročných klientov. V každej izbe je televízny prijímač so satelitom, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenie s vaňou, alebo sprchovým kútom a minibarom. Väčšina izieb má balkón, v hoteli je možnosť využitia internetu.

Stravovanie

V hoteli sú hosťom servírované raňajky, obedy aj večere formou švédskych stolov. Možnosť stravovania ponúkajú rešturácie Maximilián, Lobby bar, záhradná reštaurácia "U palatína".

Pre deti

detský klub, detský kútik, záhradné šachy, minigolf, animácie pre deti v doobedných aj poobedných hodinách, služba večerného stráženia detí po 18-tej hodine len: 1 Eur / hod.

Šport a relax

Relax v Hotel Veľká Fatra *** / ****: Areál AQUAPARK (termálna voda do 33°C)

1. Plavecký bazén 25 m (vonkajší bazén s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami)
2. Sedací bazén kruhového tvaru so svetelným efektom a masážnymi tryskami
3. Tobogány "Kamikadze" (47 m) a "Atrakčný Movie" (97 m) so zvukovými, svetelnými a obrázkovými efektmi
4. Atrakčný bazén (vonkajší bazén s vodnými masážnymi lehátkami, divokou riekou a vodnými chrličmi)

Letná prevádzka:
1. Veľká šmykľavka v atrakčnom bazéne
2. Detský bazén (šmykľavka, detské ihrisko)
3. Bar na ostrove (jedlá a nápoje podľa ponuky)
4. Minigolf

Zariadenia v okolí

Hotel Aqua **

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Veľká Fatra nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Veľká Fatra môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Turiec

Kúpele Turčianske Teplice

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.