Vyhľadávanie
0915 841 792

Hotel Panorama Resort ****

Štrbské Pleso
od 64 €
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Hotel Panorama Resort**** je nový moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1 300 m. n. m, v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Svojou polohou poskytuje nádherný výhľad na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier.

Ubytovanie

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v nasledovných typoch izieb s balkónom:

STUDIO
1 miestnosť 30 - 40 m2 - pre dve osoby s možnosťou 1, 2 prísteliek

STUDIO PANORAMA
1 miestnosť 38 m2 - pre dve osoby s možnosťou 1, 2 prísteliek na najvyššom poschodí

APARTMAN STANDARD
dve miestnosti: spálňa, obývacia časť - 40 - 50 m2 - pre dve osoby s možnosťou 1, 2 prísteliek

APARTMAN DELUXE
dve miestnosti: spálňa, obývacia časť - cca 55 m2 - pre dve osoby s možnosťou 1, 2 prísteliek

- možnosť zapožičania detskej postieľky

Každý typ izby je vybavený kuchynským pultíkom s chladničkou a mikrovlnou rúrou, TV, telefónom, káblom na internetové pripojenie, kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo s vaňou a fénom.

Stravovanie

V hoteli je možné vybrať si so širokého výberu špecialít slovenskej a medzinárodnej kuchyne v reštaurácii PANORAMA (100 osôb), možnosť vychutnať si miešané, teplé, studené nápoje v LOBBY BARE (30 osôb), či počas letných mesiacoch na SLNEČNEJ TERASE (50 osôb).

Služby

INTERSPORT:
- obchod so športovým oblečením a športovými potrebami
- požičovňa športových potrieb /bicykle, lyže, snowboardy/

Kongresové služby

- kongresová sála KONČISTÁ s kapacitou 110 miest (kino sedenie)
- salónik TRIGAN s kapacitou 20 miest

Hotel informuje

KTX (miestny poplatok): 1 Eur / osoba / noc - platí sa na mieste

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Panorama Resort nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Panorama Resort môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Štrbské Pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari. Vysoké Tatry – Štrbské Pleso umožňuje svojím návštevníkom využívať služby požičovní lyží, snowboardov, ski – servisov a lyžiarskych škôl pre začiatočníkov. Využívajte najvyšší štandard služieb, ktorý toto špecifické stredisko pokojného a harmonického charakteru svojim návštevníkom poskytuje. Láka vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežecké lyžovanie, so službami s najvyšším štandardom. K dispozícii 2 km nových zasnežovaných zjazdoviek, pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Určite nevynechajte príležitosť na nočnú lyžovačku. Milovníci adrenalínu môžu navštíviť atraktívny snowpark.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.