Vyhľadávanie
0915 841 792

Hotel Hubert ****

Gerlachov
od
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

V ekologicky priateľskom prostredí Hotela Hubert **** na rozlohe 5 ha si všetci prídu na svoje. Rodiny s deťmi sa určite potešia bohatej minizoo, preliezkam, detskému ihrisku a herni, športovci sa môžu športovo vyžiť v tenisovej hale alebo na kurte, pri minigolfe, basketbale, volejbale alebo v bazénoch. Okolie ponúka mnoho ďalších športových možností.

Charakteristika

Hotel hubert ****na celkovej ploche 5 ha ponúka bohaté možnosti pre všetky vekové kategórie, od tých najmenších. až po seniorov.

Poloha

Hotel Hubert **** je situovaný v obci Gerlachov, vo Vysokých Tatrách.

Ubytovanie

Hotel Hubert **** ponúka útulne a moderne zariadené izby - 2 jednolôžkové izby, 30 dvojlôžkových izieb, 4 priestranné apartmány a 3 luxusné apartmány. Súčasťou každej izby je balkón, TV so satelitom, rádio, telefón s priamou voľbou, minibar, regulátor vykurovania, centrálne osvetlenie, bezpečnostný kartový systém, kúpeľňa s vaňou, toaleta, sušič vlasov, kúpací plášť. Časť hotelových izieb je vyhradená pre fajčiarov.

Pre deti

Slovo DETI sa tu píše veľkými písmenami a preto je pre najmenších pripravená herňa so špeciálnym detským kútikom. Vo vonkajšom areáli sa môžu vyšantiť na preliezkach a hojdačkách ako aj spoznať niektoré zvieratká v rámci minizoo.

Šport a relax

Hotel Hubert ****: ponúka široké spektrum športového vyžitia sa. K dispozícii je tenisový kurt, tenisová hala s možnosťou využitia aj na basketbal, celoročný vonkajší a vnútorný bazén s morskou vodou, ihrisko na plážový volejbal, moderne zariadené fittness, či minigolfový areál. Pre spoznávanie okolitej tatranskej prírody odporúčame využiť hotelové kone, možnosť rybolovu alebo horské bicykle, nordic walking palice či kolobežky, v zime sú k dispozícii upravené bežecké lyžiarske trate a v blízkom okolí množstvo lyžiarskych stredísk.

Oáza Thalasso sa rozprestiera na ploche 650 m2 a ponúka Vám:
- vyhrievaný vonkajší bazén so slanou vodou (3 x 7 m, hĺbka priemer 1,6 m, teplota 30 C),
- vnútorný bazén so slanou vodou (10,5 x 7 m, hĺbka 1,4 m, teplota 30 C),
- vírivku (2,5 m kruh),
- fínska kaďa
- zázračnú sprchu – ľadová a horúca voda,
- iglu kútik,
- soľnú parnú saunu,
- sanárium - biosaunu s 5 variáciami,
- aromatickú parnú saunu so špeciálnym osvetlením,
- špeciálne masáže,
- oddychovú zónu s vyhrievanými ležadlami,
- solárium,
- fitness,
- kozmetické centrum.

Služby

Hotel disponuje hotelovou reštauráciou, denným barom a niekoľkými konferenčnými priestormi, ktoré si môžete vybrať presne podľa Vašich potrieb (rokovací a poľovnícky salónik, malá konferenčná miestnosť a veľká konferenčná miestnosť).

Hotel informuje

KTX (miestny poplatok): 0,50 Eur / osoba / noc - platí sa na mieste

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Hubert nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Hubert môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Gerlachov

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.