Vyhľadávanie
0915 841 792

Hotel PANORÁMA ****

Kúpele Trenčianske Teplice
od
raňajky
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Úplne nový hotel

Náš názor

Máte chuť vyskúšať niečo nové? Hotel PANORÁMA **** je úplne nový moderný hotel v krásnom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. Cieľom majiteľov a zamestnancov je spokojný a vracajúci sa klient. Ta čo tak ich vyskúšať? :)

Charakteristika

Rodinný Wellness & Spa hotel Panorama je ideálnym miestom pre ubytovanie, relaxáciu, rekondičné a rehabilitačné pobyty ušité priamo na mieru, konanie menších firemných akcií, rodinných osláv, svadieb. Gastronomické akcie zamerané na zdravý životný štýl a ponuku zdravých pokrmov. Počas víkendov si môžete vybrať zo širokej ponuky víkendových romantických a relaxačných wellness pobytov.

Poloha

Rodinný Wellness & Spa hotel Panorama je situovaný v tesnej blízkosti autobusovej stanice a iba 200 m od centra svetoznámeho kúpeľneho mesta Trenčianske Teplice. Mestečko Trenčianske Teplice sa nachádza v západnej časti Slovenska, 15 km severovýchodne od krajského mesta Trenčín. Leží na úpätí pohoria Strážovské vrchy, v údolí rieky Teplička, v nadmorskej výške 272 m n. m. Príďte sa presvedčiť, že mesto Trenčianske Teplice je skutočnou „Perlou Karpát“, ako ju v 19.storočí nazval pre jeho krásu uhorský románopisec Mór Jókai.

Ubytovanie

Hotel PANORÁMA **** ponúka ubytovanie v moderne zariadených samostatne klimatizovaných izbách 3 kategórií a v apartmánoch.

2-lôžkové izby Štandard sú bez balkóna, 2-lôžkové izby Comfort sú s balkónom a Izby Superior sú s balkónom a prísteľkou. Apartmány majú možnosť ubytovania pre 2 osoby na lôžku a 2 osoby na rozkladacom gauči v druhej miestnosti.

K vybaveniu izieb patrí telefón, trezor, satelitná LCD televízia, minibar, župan, fén, bezplatné wifi pripojenie.

Stravovanie

Hotel PANORÁMA **** disponuje krásnou reštauráciou s výhľadom do záhrady, kde sa kuchári a personál orientujú na zdravú výživu. V spolupráci s odborníkmi, lekármi a dietikmi pre vás pripravia jedlá, ktoré vyhovujú vašim stravovacím potrebám.

Šport a relax

Hotel PANORÁMA **** má vlastné fit centrum s kardio prístrojmi a posilňujúcimi strojmi. Hotel ponúka aj ďalšie indoorové aktivity - stolný tenis, biliard, šípky, spoločenské hry, tanec s výukou, aerobic, pilates, jóga a ďalšie. Outdoorové aktivity za doprovodu personálu, napr. nordic walking, bicyklovanie, jazda na koni, turistika, organizácia poznávacích výletov do okolia so zameraním na prezentáciu kultúrneho, historického a prírodného dedičstva.
Relax v Hoteli PANORÁMA **** si dosýta užijete v hotelovom wellness centre, kde nájdete relaxačný bazén, vírivku, fínsku saunu, parný kúpeľ, bylinkovú saunu, tepidárium a samotné vodné kúpele.

Hotel informuje

Cena nezahŕňa: Miestny poplatok (0,82€ osoba/noc) - platí sa na mieste

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel PANORÁMA nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel PANORÁMA môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Stredné Považie

Kúpele Trenčianske Teplice

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.