Vyhľadávanie
0915 841 792

Hotel Klar ***

Liptovský Mikuláš
od
bez stravy
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Po rekonštrukcii
  • Nová kongresová sála

Náš názor

Cenovo prijateľné ubytovanie na to, aby ste mohli zažiť Nízke Tatry tak, ako ste ich ešte nikdy nezažili. Všetky atrakcie Liptova na dosah.

Charakteristika

Hotel Klár *** vyhľadávaný mladými partiami

Poloha

Hotel Klár *** sa nachádza v blízkosti centra mesta Liptovský Mikuláš (cca 10 min. chôdze)

Ubytovanie

Kapacita Hotela Klár *** je 90 lôžok.
Izby sú 2-lôžkové so samostatným sociálnym zariadením, k dispozícii máme niekoľko 1-lôžkových izieb so samostatným soc. zariadením, 1 imobilnú izbu a 6 apartmánov (apartmán je pre max. 4 osoby - 2 dospelé + 2 deti).
Izby Bussiness majú manželské postele, Izby Economy majú oddelené lôžka!

Každá izba a apartmány sú vybavené TV, SAT, TEL, WIFI pripojenie na internet.

Stravovanie

Hotel Klár *** disponuje vlastnou reštauráciou s celodenným stravovaním

Služby

Hotel Klár *** má 4 poschodia s výťahom a bezbariérový prístup. Parkovisko pre autá a autobusy, ktoré je ale nestrážené. Recepcia v hoteli je prevádzkovaná NON-STOP.

Kongresové služby

Hotel Klár *** má najnovšiu kongresovú sálu v Liptovskom Mikuláši vhodnú pre firemné akcie, prezentácie či školenia.
Vyznačuje sa bezbariérovými priestormi (toalety, výťah) s barovým pultom, vstupným foajé so šatňou a oddychovou časťou. V sále je denné svetlo a prirodzené vetranie.
Počas vášho kongresu, semináru či školenia je vám k dispozícii:
- bezplatný káblový i WI-FI internet
- premietacie plátno
- flipchart
- ozvučenie sály
- data projektor
- veľkoplošný televízor
- sekretárske a asistenčné služby
- počítač, kopírka, scaner

Celková plocha sály je cca 320 m2 (17,9 m x 14,8 m). Kapacita je nasledovná: školské sedenie 96 miest (48 miest 1 rad), kino sedenie 150 miest, tvar “U” 120 miest (2 “U” sedenia x 60 miest).

Vzdialenosti

Centrum Liptovský Mikuláš 1 km
Aquapark Tatralandia 5 km
Thermalpark Bešeňová 30 km

Hotel informuje

KTX sa platí na mieste (1€/osoba nad 10 rokov/noc)

Zariadenia v okolí

Apartmány Liptov ***

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Klar nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Klar môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Liptovský Mikuláš

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.