Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Tatranský vzduch, priezračná voda, horské slnko, vôňa ihličia – tak to je atmosféra, ktorú si tu môžete vychutnať. To je ten správny balzam pre každú dušu.

Charakteristika

Penzión Galanto *** sa nachádza v najkrajšej a najdlhšej Jánskej doline (8 km ) v Národnom parku Nízkych Tatier zvanej aj Svätojánska, kde Vás milo privíta rodinný hotel Melrose s neopakovateľným šumením stromov, spevom vtákov, zurčiacim potokom Štiavnica a výhľadom na jedinečné tatranské štíty s najvyšším vrchom Ďumbier 2043 m.

Poloha

Penzión Galanto *** je hotel situovaný na začiatku Jánskej doliny na úpätí Nizkych Tatier, pri obci Liptovsky Ján.

Ubytovanie

Penzión Galanto *** je ubytovaním v tichom prostredí s výhľadom na panorámu Nízkych Tatier s celkovou kapacitou 49 lôžok a 12 prísteliek. Ponúka 10 slnečných dvojposteľových izieb, 9 trojposteľových , 1 apartmán pre 2 osoby v alpskom štýle v apartmánovom dome. Každá izba je vybavená TV – SAT prijímačom, telefónom, kúpelňou a balkónom.

Stravovanie

Penzión Galanto *** má k dispozícii hotelovú reštauráciu s kapacitou 50 miest, ktorá ponúka raňajky formou švédskeho stola. Obedy a večere výberom z menu doplnené o šalátový bufetový stôl. Nechýba múčnik a taktiež populárne VITAL MENU. K dispozícii je tiež kaviareň, kde sa podáva pravá talianska káva, zimná terasa a záhrada, vinotéka a tiež altánok pre vašu gril party.

Pre deti

Penzión Galanto *** disponuje detským vonkajším areálom s hojdačkami, preliezačkami, pieskoviskom a v hoteli sa nachádza detský kútik.

Šport a relax

Penzión Galanto *** je relax - centrom, ktoré ponúka soľnú jaskyňu, fínsku saunu a možnosť ľadového kúpeľa v horskom potoku. Možné sú liečebné procedúry s pomocou kysličníka uhličitého, oxygenoterapia, rašelinový zábal, masáže alebo pyramída. Tenisový kurt – antuka, stolný tenis, biliard, šípky, stolný futbal, horské bicykle, airhockey, bežecké lyžovanie, zjazdové lyžovanie, turistika, cykloturistika.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Penzión GALANTO nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Penzión GALANTO môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Liptovský Ján

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.