Vyhľadávanie
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Útulné apartmány
  • Rodinná atmosféra

Náš názor

Apartmány Anička sú svojim vybavením ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Svojou polohou potešia najmä milovníkov prírody, ktorí možu každý deň vyrážať na expedície poznávania okolitých zaujímavostí (Západné Tatry, Chočské vrchy, Nízke Tatry, Liptov,...). Vyberte sa do Apartmánov Anička v Liptovských Matiašovciach a všetko budete mať na dosah ruky.

Charakteristika

Apartmány v štýle alpských penziónov. Vďaka polohe si na svoje prídu milovníci lyžovania, turistiky, cykloturistiky, raftingu alebo paraglidingu.

Poloha

Zariadenie sa nachádza v severnej časti Liptova v kľudnom prostredí s výhľadom na Chočské vrchy a Západné Tatry, iba 4 km od vodnej nádrže Liptovská Mara.

V blízkosti sa nachádza Aquapark Tatralandia a GINO Paradise Bešeňová.

Pre milovníkov zimných športov je dostupné zimné stredisko JASNÁ - Chopok v Nízkych Tatrách, Zuberec: Milotín a Janovky, Roháče – Spálená, skiareály Žiarce v Paučinej Lehote, Opalisko v Závažnej Porube, Javorovica v Jánskej doline, Dolinky v Žiari a ďalšie.

Ubytovanie

Apartmán typ A 4+2 :
- 1 miestnosť s manželskou posteľou a poschodovou posteľoui
- 1 miestnosť s veľkým rozkladacím lôžkom pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti do 12 rokov , plne vybaveným kuchynským kútom, TV a DVD
- kúpeľňa s umývadlom, vaňou, WC (uteráky, fén)

Veľký apartmán typ B 2 x 2+1:
- 1 spoločenská miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom, TVSAT, DVD, audio, krb, balkón
- 2 x samostatná spálňa s manželskou posteľou, rozkladacím lôžkom pre deti do 12 rokov, detská postieľka, súčasťou každej izby je kúpelňa so sprchovacím kútom a WC

2 x Štúdio typ C 2+1:
- 1 x manželské lôžko a 1 x rozkladacie lôžko,
- kuchynská linka (keramická varná doska so 4 platničkami, chladnička, varná kanvica, umývačka riadu, riad).
- kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, uteráky, fén

Pre deti

Detské ihrisko (veľká trampolína, hojdačky s preliezačkou, hojdačka, šmýkačka, pieskovisko)
Spoločenské hry.
K dispozícii WiFi internet gratis.

Služby

Kryté záhradné posedenie s grilom a dreveným záhradným nábytkom, ohnisko.

K dispozícii je automatická práčka, vysávač, žehlička.
Požičovňa bicyklov.
Sauna - NOVINKA.
Úschovňa športových potrieb.

Parkovisko na pozemku - otvorené (počet miest: 4-6).

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Apartmány Anička nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Apartmány Anička môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Liptovská Mara

Podľa objemu zadržanej vody je Liptovská Mara najväčšou priehradou na Slovensku.
Sú tu výborné podmienky na oddych, rodinný pokoj, ale i aktívnu dovolenku. Na severnom brehu Liptovskej Mary je najvýznamnejšie rekreačné stredisko Liptovský Trnovec, v ktorom sú výborné možnosti na kempovanie a stanovanie, ale i ubytovanie v drevených chatkách.
Kúpanie je povolené na plážovom kúpalisku. Po hladine Liptovskej Mary premávajú vyhliadkové lode, vďaka ktorým je možné obdivovať krásu nádhernej scenérie okolia Liptovskej Mary.

Liptovská Sielnica

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.