Vyhľadávanie
0915 841 792

Hotel Park ****

Piešťany
od
raňajky, polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Hotelový bazén
  • Relax pobyt 4=3

Charakteristika

Wellness a liečebný hotel, špecializujúci sa na aktívnu prevenciu zdravia u hostí v produktívnom i v poproduktívnom veku. Poskytuje kvalitné ubytovacie a stravovacie služby, doplnené o atraktívne liečebné procedúry, wellness služby a ďalšie doplnkové služby na úrovni **** hotela. Pri zostavovaní produktových balíkov - wellness a liečebných pobytov, je kladený dôraz na špecifické potreby hostí, vzhľadom na ich vek, možné kontraindikácie i celkové zameranie pobytu.

Hotel Park**** je školiacim zariadením pre študentov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rahabilitácie v Piešťanoch.
Zdravie sa nedá kúpiť, preto je dôležitá jeho prevencia. Ak túžite urobiť niečo pre svoje zdravie, a popri tom sa cítiť fajn, potom je náš hotel určený práve Vám.

Poloha

Hotel leží v kúpeľnom meste Piešťany, v západnej časti Slovenska, 80 km severovýchodne od Bratislavy a 125 km od medzinárodného letiska Wien - Schwechat.
Wellness a liečebný Hotel Park**** má atraktívnu polohu. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, vedľa ramena rieky Váh, necelých 500 m od pešej zóny a kúpeľného ostrova. Pre svoju polohu je Hotel Park obľúbený u hostí, ktorí vyhľadávajú pokoj a relax, a popri tom chcú mať na dosah centrum spoločenského a kúpeľného diania.

Kúpele

Piešťany sú najväčšie a najvýznamnejšie kúpeľné mesto Slovenska.

Indikácie

Kúpele Piešťany sa špecializujú na liečbu chorôb pohybového aparátu, kostí, svalov, na celkové zlepšenie riadenia pohybových funkcií. K úspešnej liečbe sa využívajú unikátne pramene termálnej minerálnej vody s vysokým obsahom síry a zdroje liečivého sírneho bahna.

Ubytovanie

Izby
Požadovaný komfort a súkromie nájdete v moderne zariadených dvojlôžkových izbách, s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, toaletou, satelitnou LCD TV, rádiobudíkom, telefónom, Wi-Fi, fénom, kúpacím plášťom a balkónom s posedením a krásnym výhľadom do prírody.

Apartmány
Pre náročnejších hostí ponúkame priestranné moderne zariadené dvoj- a štvorlôžkové apartmány, s oddelenou spálňou a obývačkou. Všetky apartmány sú vybavené kúpeľňou s vaňou, toaletou, satelitnou LCD TV, rádiobudíkom, telefónom, Wi-Fi, chladničkou, rýchlovarnou konvicou, čajovým servisom, fénom, kúpacím plášťom a balkónom s posedením a krásnym výhľadom do prírody.

Stravovanie

Stravovacie služby formou bufetu, výberom z menu alebo á la carte poskytuje Hotel Park **** v priestrannej Reštaurácii Park, s kapacitou 150 miest. Súčasťou ponuky jedál sú špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je pre Vás otvorená denne v čase od 7:00 do 20:00.

Kongresové služby

Ponuku hotela doplňujú konferenčné priestory pre 200 hostí a kompletná školiaca technika. Konferencie, kongresy a školenia, v kombinácii so širokou škálou liečebných procedúr a wellness služieb v príjemnom prostredí kúpeľného mesta Piešťany, sú vyhľadávané rôznou firemnou klientelou.

Zariadenia v okolí

Hotel Thermia Palace ****

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Park nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Park môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Dolné Považie

Okresy: Trnava, Piešťany, Hlohovec, Galanta, Šaľa, čiastočne Nové Mesto nad Váhom.

Dolné Považie pomenovali podľa rieky Váh, ktorá preteká naprieč týmto územím od severu na juh. Dolné Považie patrí k najdávnejšie osídleným územiam Slovenska. O kontinuálnom osídlení tohto územia svedčí množstvo archeologických nálezov a vykopávok.

Aj z turistického hľadiska je dolné Považie veľmi pestrou a vyhľadávanou oblasťou. Osobitosť historického centra Trnavy s množstvom sakrálnych pamiatok a Piešťany so svetoznámymi kúpeľmi zvyšujú hodnotu prírodných atraktivít lokalizovaných predovšetkým v malebnom prostredí Malých Karpát (jaskyňa Driny, Dolina Hlboče, Smolenický kras, archeologické nálezisko Molpír, Smolenický zámok). Už v stredoveku územím viedla významná obchodná Česká cesta, ktorá spájala Čechy a Moravu s Uhorskom. V 13. storočí pri nej vzniklo pomerne veľa hradov (Ostrý Kameň, Korlátka, Dobrá Voda), ktoré sú častým cieľom výletov a peších turistických trás.

Piešťany

Kúpele Piešťany:
Voda v Piešťanoch má vysoký obsah minerálnych látok, pričom vyviera z hĺbky až 2000 metrov. K dispozícii sú tri bazény v Kúpeľnom dome Irma, a to vonkajší bazén (32 - 34 °C), bahenný bazén (39 - 40 °C) a termálny minerálny kúpeľ (38- 39 °C), taktiež tu nájdeme whirlpool a saunu. Medzi procedúry patria: balneoterapia, vodoliečba, fyzioterapia, elektroliečba, zábaly, inhalácia, fototerapia a akupunktúra. Na relaxáciu sú určené wellness masáže, terapia horúcimi kameňmi, aromatické kúpele, a ďalšie služby z ponuky Wellness služieb.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.