Search
0915 841 792
LiptovJasna - ChopokHotel Junior - winter 2016
Back

Hotel Junior - winter 2016 ***

Jasna - Chopok
from 30 €
Hotel Junior *** - Jasná - exterior - winter
half board
5,6,7,8,9,10
1,2,3,4,11,12
  • Directly on the piste
  • Children under 6 years free

Our tip

Hotel Junior *** was designed for young people and for its equipment and provided services is popular especially within the young people and families with small children.

Characteristic

This is a good and pleasant family hotel of 3 * standard directly on the ski slope at a great price and great discounts for children.

Location

Hotel Junior *** is located in the centre of Demanovska Valley - Jasna, 1150 m. above the sea level, directly on the ski slopes Biela Put.

Accommodation

Hotel Junior *** offers accommodation in 97 rooms with total capacity of 194 fixed beds and 80 extra beds. Every room is equiped with bathroom,WC, SAT TV a radio. Free & fast wireless internet connection is also available throughout the ground floor, snack bar, reception, restaurant, conference room and seating Area.

Dining

Hotel offers guests dining in two restaurants and pizzerias. Tasty drinks, guests can enjoy the day or night bar.

Sport and relaxation

Swimming pool with Neptun bar, sauna, massage, fitness, solarioum, jacuzzi, billiard, darts and table tennis. There is a playground for the children in the area of the hotel as well.

Book

Hotel

Guest house

Apartments

Cottages

Private accommodation

Book
cleanliness
90
entertainment opportunities
90
location
95
opportunities for children
100
staff
95
value for money
95
All evaluators 2
young 1

Total score

Rated by
2 customers

...už sme sa vrátili z pobytu v Junior hoteli Jasná. Všetko bolo o.k., ďakujem za sprostredkovanie tejto minidovolenky...

8.9mladí
23.01.2015

...chcel by som sa Vám poďakovať za krásne chvíle strávené na dovolenke zakúpenej cez Vašu spoločnosť. Prístup Vás aj prístup personálu v hoteli Junior bol na vysokej profesionálnej úrovni hneď od prvého dňa nášho nástupu. Služby ďaleko presahovali naše očakávania, rád by som vyzdvihol profesionalny pristup hlavného časníka, ktorý zdvihol pomyselnú latku na úroveň 5 hviezdičkového hotela. Možnosť využitia ponúkaných zliav, služieb personálu hotela ponúka vysoký zážitok a nezabudnutelnú dovolenku. Osobný prístup z Vašej strany ako zástupcu agentúry hodnotíme tiež na 1 s hviezdičkou, určite sa pri výbere ďalšej dovolenky obrátime zase na Vás...

9.9rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit Hotel Junior - winter 2016 môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Book

Slovakia

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Demanovska Valley

Book

Price calculation - non-binding reservation

This form can be used as a request for price calculation and also for more information. It is easy, just fill in the required fields of the form and write your questions or comments. Press the Send button to send us the form.

Thank you.

WARNING - reservation is valid only after receiving confirmation from CK Liptour.

*First name:
* Last name:
Number of adults:
Telephone:
*E-mail:
Number of children:
*Arrival:
*Departure:
Product:

Notes (in the case of children enter the dates of birth)

Hotel search
Arrival
S
Departure
S
Equipment

Special offersDietCountry
Departure:
S
Return:
S
Length of stay
Accommodation

Transport

Odlet z letiskaMailinglist

Write here your e-mail for getting Last Minute newsletters

S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.